مطالب متفرقه

تفاوت های جاروبرقی خانگی آب و خاک فروشگاه اینترنتی صنعت جارو با جاروبرقی آب و خاک صنعتی ؟

 

 

 

جاروبرقی خانگی آب و خاک فروشگاه اینترنتی صنعت جارو یک دستگاه مکنده قوی با موتور صنعتی و بهترین گزینه جهت جمع آوری زباله های جامد و مایع برای مصارف خانگی ، هتل ها ، قالیشویی و مبل شویی ها ، ادارات و فروشگاه های کوچک می باشد. یکی از تفاوت های بارز دستگاه مکنده آب و خاک خانگی با جاروبرقی های صنعتی در تعداد موتور به کار رفته شده در آن می باشد، به دلیل این که دستگاه های مکنده صنعتی دو وسه و یا چهار موتوره می باشند بنابراین دستگاه مکنده آب و خاک خانگی تک موتوره نیمه صنعتی نامیده می شود. یکی دیگر از تفاوت هایی که به آن می توان پرداخت این است که، استفاده از جاروبرقی های صنعتی بزرگ آب و خاک در محیط های کوچک مانند؛ منازل و دفاتر به دلیل یک سری مشکلات غیر ممکن می باشد. اولین و مهمترین مشکل، آلودگی صوتی جاروبرقی های صنعتی می باشد که مناسب استفاده در منازل و هتل ها نمی باشد.  یکی دیگر از مشکلات این است که، نوع برق مصرفی دستگاه مکنده صنعتی آب و خاک می باشد، اما با این وجود که دستگاه مکنده آب و خاک خانگی صنعتی می باشد، به دلیل طراحی منحصر به فردی که جهت مصارف خانگی و هتل ها ساخته شده است و دیگر نیاز به برق صنعتی ندارد و با همان برق ورودی به ساختمان می تواند کار کند. یکی دیگر ازتفاوت هایی که می توان به ان اشاره کرد این است که به خاطر بزرگ و سنگین بودن  جاروبرقی های صنعتی و اینکه در کف زمین در محیط های ذکر شده و مخصوصا منازل، معمولا از موکت و قالی و گلیم وسایر موارد مشابه پهن می باشد، هم چنین به دلیل چیدمان اسباب و اثاثیه در منازل و هتل ها، جهت جا به جایی جاروبرقی های صنعتی توسط کاربر نیاز به صرف انرژی زیاد می باشد و در منازل بیشتر کاربران بانوان عزیز می باشند و انجام عملیات نظافت، بسیار مشکل خواهد شد. با توجه به این مزیت دستگاه مکنده خانگی که قابلیت مکش آب را دارد، می توان به این نتیجه رسید که باید جنس بدنه جاروبرقی خانگی آب و خاک فروشگاه اینترنتی صنعت جارو به گونه ای باشد که دچار زنگ زدگی نشود، که معمولا جنس بدنه دستگاه مکنده آب و خاک از استیل ضد زنگ و پلاستیک فشرده می باشد.

 

 

 

 

 

 

 

 

تفاوت های جاروبرقی نیمه صنعتی سطلی فروشگاه اینترنتی صنعت جارو با جاروبرقی خانگی ایستاده چیست ؟

 

 

جاروبرقی نیمه صنعتی سطلی فروشگاه اینترنتی صنعت جارو یک دستگاه مکنده بسیار قوی جهت نظافت هتل ها و منازلی با متراژ بالا ، ویلاها ، تالارها و کارگاه های صنعتی کوچک می باشد. دستگاه مکنده نیمه صنعتی سطلی از لحاظ اندازه بزرگتر از مدل ایستاده جاروبرقی خانگی می باشد، هم چنین حجم مخزن دستگاه مکنده نیمه صنعتی سطلی بیشتر از جاروبرقی خانگی ایستاده می باشد. با توجه به این که موتور دستگاه مکنده سطلی از نوع، نیمه صنعتی می باشد بنابراین قدرت موتور بالاتری نسبت به جاروبرقی خانگی ایستاده خواهد داشت، با وجود این که دستگاه مکنده سطلی دارای سایز کوچک تر از جاروبرقی های صنعتی می باشد اما قدرت مکش در حد جاروبرقی های صنعتی دارد. هم چنین قابل ذکر می باشد که در بعضی مواقع ، نیاز به قدرت موتور بیشتر و سرعت مکش بالاتری در این دستگاه های مکنده سطلی نیمه صنعتی می باشد، این قابلیت وجود دارد که تعداد موتور نیمه صنعتی دستگاه مکنده را افزایش داد که معمولا از دو یا سه موتور نیمه صنعتی استفاده می شود، که هر کدام دارای قدرت موتوری در حد موتور جاروبرقی خانگی می باشند، اما درصورتی که در جاروبرقی های خانگی و به خصوص مدل ایستاده آن در صورت نیاز به افزایش قدرت موتور و سرعت مکش این امکان وجود ندارد که تعداد موتورها را افزایش داد. یکی دیگر از تفاوت های دستگاه مکنده سطلی نیمه صنعتی این می باشد که علاوه بر حجم مخزن بیشترنسبت به جاروبرقی خانگی ایستاده، که موجب فواصل بیشتر میان تخلیه مخزن جاروبرقی می گردد، برعکس جاروبرقی خانگی ایستاده که به دلیل حجم کمتر سریعتر پر می شود و نیاز به تعداد دفعات بیشتری به تخلیه مخزن دارد. یکی دیگر از تفاوت های دستگاه مکنده سطلی نیمه صنعتی در مقایسه با جاروبرقی خانگی ایستاده صرف هزینه کمتر نسبت به جاروبرقی خانگی جهت تهیه کیسه زباله می باشد که در جاروبرقی های نیمه صنعتی می توان از مخزن بدون کیسه زباله استفاده کرد. یکی دیگر از تفاوت های جاروبرقی نیمه صنعتی سطلی فروشگاه اینترنتی صنعت جارو با جاروبرقی خانگی مدل ایستاده در قابلیت جمع آوری زباله ها می باشد که دستگاه مکنده سطلی نیمه صنعتی، علاوه بر جمع آوری زباله های جامد، قابلیت جمع آوری آلودگی های مایع را نیز دارد. در صورتی که جاروبرقی خانگی مدل ایستاده  فقط قابلیت جمع آوری زباله های خشک را دارد و در صورت جمع آوری آلودگی های مایع به دلیل این که جهت جمع آوری ضایعات مایع طراحی و عایق بندی نشده است مایعات وارد شده موجب آسیب به جاروبرقی خانگی مدل ایستاده می گردد.

 

جهت خرید جاروبرقی صنعتی از فروشگاه اینترنتی صنعت جارو به چه نکاتی باید توجه شود ؟

 

 

خرید جاروبرقی صنعتی از فروشگاه اینترنتی صنعت جارو با توجه به مدل های متنوع موجود در سایت مورد نظر جهت پاسخ گویی به تمام نیاز های مشتریان عزیز کاری بسیار آسان می باشد، با توجه به شرایط کنونی مربوط به ویروس کرونا و محدودیت های تردد و قرنطینه های طولانی مدت در زمان پیک ویروس کرونا که وزارت بهداشت ودرمان جهت پیشگیری از انتقال این ویروس کشنده جزو اقدامات  احتیاطی استاندارد قرار داده است . بنابراین در این دوران قرنطینه خرید های اینترنتی بسیار روال شده و اکثر مردم تمام خرید های روزمره خود را اعم از خوراک ، پوشاک ، وسایل حفاظت فردی و تجهیزات پزشکی و لوازم منزل ، لوازم آرایشی و بهداشتی و محلول های ضد عفونی و هر وسیله دیگری که مورد نیاز شما باشد، با توجه به زندگی اینترنتی کنونی و تحویل درب منزل در کمترین زمان با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و با جلب اطمینان از مشتریان عزیز امری کاملا عادی و پر طرفدار شده است. بنابراین با توجه به متراژ محیط صنعتی مورد نظر و نوع دستگاه مکنده صنعتی مورد نیاز بر اساس نوع ضایعاتی که باید در محیط صنعتی توسط جاروبرقی صنعتی جمع آوری شود نوع فیلتر و جنس بدنه دستگاه مکنده صنعتی متغییر می باشد. هم چنین بر اساس ساعت کاری که باید دستگاه مکنده صنعتی در محیط صنعتی مورد استفاده قرار بگیرد بنا برنیاز مشتریان نوع دائم کار و معمولی طراحی و ساخته می شود. هم چنین بر اساس مساحت محیط و میزان زباله های تولید شده در محیط های صنعتی دستگاه های مکنده صنعتی در ابعاد و اندازه ای متفاوت و تعداد موتور متفاوت تولید شده  است، فروشگاه اینترنتی صنعت جارو دستگاه های مکنده در انواع و اقسام مدل ها با فیلترهای متفاوت و جنس بدنه متغییر را بنا بر نیاز مشتریان عزیز گرد آوری نموده است.  قابل ذکر می باشد، فروشگاه اینترنتی صنعت جارو بر اساس نیازهای مشتریان عزیز و برطرف کردن مشکل مراجعه به مراکز خرید در دوران قرنطینه برای خرید جاروبرقی صنعتی ، نیمه صنعتی و خانگی و با قرار دادن اطلاعات کامل هر دستگاه مکنده و قیمت دستگاه و ثبت مدت  زمان ضمانت نامه و خدمات پس از فروش و قرار دادن شماره تماس در وب سایت، جهت ار تباط با پشتیبانی در صورت وجود ابهام و یا داشتن سفارش خاص مشتریان این امکان را فراهم کرده است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا